Gaziantep Perdeci

Gaziantep Perdeci

Perde tasarımı da en az mobilya dekorasyonu kadar önemlidir. Hatta en önemli ürünlerdendir. Perdeleriniz duvar, tavan ve halılarla birlikte uygun olmalıdır. İyi bir perde seçildiğinde dekorasyonunuzda bütünlük sağlanacaktır. Perdeler kullanım amacına göre çok çeşitliliği olan bir dekordur. Evinizin, salon, oturma odası, çalışma odası, çocuk odası, yatak odası ve mutfaklarınız  için ayrı ayrı perde seçilmesi gerekir. Hatta iş yerlerinde ve ofislerde kullanılacak perdeler bile farklıdır.

Perde çeşitleri; Kruvaze perde, Katlama perde, Zebra perde, Dikey perde, Jaluzi perde, Screen perde, Silüet perde, Stor Perde, İp perde, Drape perde, Shadow perde, Briz perde, Plisell perde, Çiftli sistem, Motorlu Perde olarak birçok çeşitlilik gösterir.

Zebra, Stor, Plicell, Düet, Silüet, Shadow, Dikey, Çiftli Sistem Tül Stor

Mekanizmalı perdeler geleneksel perdelerin aksine bir mekanizma, örnegin en başından perdenin bir rulo etrafında bir zincir kontrolu (veya motorlu ise uzaktan kumanda) ile sarılması ile modern aletler.

Tül Perde, Fon Perde, Zebra, Stor, Plicell, Düet, Silüet, Shadow, Dikey, Çiftli Sistem Tül Stor. Sahne Perdeleri.

Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için www.elegenthome.com.tr web sitemiz üzerinden bizle iletişime geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.  GAZİANTEP ELEGANT PERDE TASARIM olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz.



 30 Aralık 2020